Blog

Yapı Kredi Play Card Borç Sorgulama

Yapı Kredi Play Card Borç Sorgulama

Yapı kredi bankası oldukça iddaalı bir bankadır. Çalışanlarıyla birlikte tek bir ilkeyi benimsemişlerdir : Müşteri Memnuniyeti.

Müşteri memnuniyeti onlar için her zaman ön planda tutulmaktadır. Çünkü müşteri kaybı her bankada olabileceği gibi yapı kredi bankasında da bir güven sarsılmasına neden olacaktır. Güvenli bir banka olabilmek için Yapı Kredi ve tüm Yapı Kredi Çalışanları son sürat çalışmalarına devam etmektedirler. Yeni kampanyalar oluşturduktan sonra, müşterinin beğenisine sunulur ve müşterinin tercihine göre paketler seçilip hesapları oluşturulur. Yapı Kredi Bankası ‘nın son kampanyası: Play Card. Bu işlemin borcunu öğrenmek isterseniz kredi kartı borcu sorgula işlemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Play Card hakkında bilmek istediklerinizi bu makalemizde sizlere anlatacağız. Öncelikle eğer bir play card sahibi iseniz, BKM Express ile, internette tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL bonus kazanabileceksiniz. Bu bonusları ise tüm alışveriş sitelerinde veya alışveriş merkezlerinde kullanabileceksiniz. Tüm bu kullanımlar sonrasında hesabınızı kontrol etmek isterseniz yapı kredi play card borç sorgulama sitelerinden kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda Gıda Marketi ve Giyim Mağazalarında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde her defasında 10 TL, devam edeceğiniz takdirde toplam 100 TL kazanabilirsiniz!

Sağlık sektöründe eczane, ortopedi gibi harcamalarınızda extra bonus puan kazanabileceksiniz. Ayrıca en takdir ettiğimiz konu, The Walking Dead dizisinde bu kartı kullanan 5 şanslı kişi dizinin setini canlı izleyebilecek. Diğer şanslı kişiler ise bu dizinin oyuncuları tarafından imzalı tişörtlere ve çeşitli ekipmanlara sahip olabilecek. Eşsiz güzellikteki kampanyalardan faydalanabilmek için hemen bir play card sahibi olarak bu işe adım atabilirsiniz. Ne kadar harcarsanız o kadar biriken bonus puanlarınız size karşı artı puan sağlayarak fanlar arasına girebilirsiniz. Bu kartı kullanırken, maddi imkanlarını zorlayıcı kredi kartı harcaması yapmamalısın. Harcamalarını düzenli olarak çeşitli play card destekleyen sitelerden takip etmelisin. Kartının borçlarını ödemek için başka bir kredi kartı bulmayı denemelisin. Bu sayede borçların ödenmiş olur ve hiçbir baş ağrısı çekmeden play card sahibi olmayı devam ettirebilirsin.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama başlıklı makalemizde iş bankası kredi kartı borc öğrenme, iş bankası kredi kartı borc sorgula ve iş bankası kredi kartı limit sorgula hakkında bilgiler verilmektedir.

0


Yorum Yaz